Skip to content Skip to footer
Zarządzanie zintegrowanymi systemami ISO 9001:2015

Wdrażam, nadzoruję i szkolę z Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Wykonuję za Ciebie niezbędną dokumentację, audyt i wdrożenie rozwiązań organizacyjnych i technicznych oraz przeprowadzam szkolenia pracowników. Doprowadzę Twoją firmę do oficjalnej certyfikacji!

Norma ISO 9001:2015 to podstawa, która stanowi fundament do wdrożenia innych branżowych norm. To standard, który wprowadzany jest w firmach niezależnie od ich wielkości czy zakresu działalności.

Dlaczego ISO 9001:2015?
Wdrożenie tej normy przyczynia się do poprawy jakości usług, co w konsekwencji przynosi wzrost zarówno zysków, jak i satysfakcji klientów. Ponadto, wprowadzenie ISO 9001:2015 pozwala na zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku oraz podniesienie prestiżu.

Na przykład: Posiadanie certyfikatu ISO 9001:2015 jest wymogiem dla firm szkoleniowych i wdrożeniowych dla publikacji usługi w BUR (Bazie Usług Rozwojowych).

Przejęcie funkcji pełnomocnika

Działamy w firmach, które mają wdrożony i utrzymywany system zarządzania, ale nie posiadają pełnomocnika. Przejmując tę rolę nadzorujemy procesy zarządzania i panujemy nad ich poprawnością.